ALG Psikoteknik Nakliyeciler 1.Çim Voleybol Turnuvasına Sponsor Oldu

sponsor alg 819 NİSAN 2008 Cumartesi Ulaştırma Bakanımız Sayın Binali YILDIRIM, İstanbul Tuzladaki Orhanlı Nakliyeciler Sitesini ziyareti ile ALG PSİKOTEKNİK sponsorluğunda NAKLİYECİLER 1.ÇİM VOLEYBOL TURNUVASI'nın ilk vuruşunu yaparak başlattı ve ALG PSİKOTEKNİK'in Yön.Kur.Bşk. Ali GÜZEL'e bu tür sosyal projelerin devam ettirilmesi gerktiği yönündeki temennilerini iletmiştir.

Psikoteknik test sistemini deneyerek, ne kadar önemli olduğunu kanun ve yönetmelikler çıkartarak bildiklerini, desteğin artırılması yönündeki talimatlarını Sayın Kara Ulaştırma Genel Müdürümüz Talat AYDIN ‘a ileterek de desteğin devam edeceğini göstermiştir.

Orhanlı Nakliyeciler Sitesini ziyareti sırasında sektörün tüm sorunlarına eğilerek, nakliye sektörüne ne kadarönem verdiğini de 2 saatlik bir konuşma ve sorulara bizzat kendisi cevap vererek ispatlamıştır.

sponsor alg 5

Konuşması esnasında sektör katılımcıları tarafından alkışlanarak sözleri kesilen bakanımız, sektöre her türlü desteği vereceğini , sektörle beraber düzenlemeler yapılmasının gerektiğini, bir üst kurul kuracaklarını ve kurulun üyelerinin akademisyenler , özel sektör ve bürokratlardan oluşacağını da açıklamıştır.

Bakanımız, Orhanlı Nakliyeciler Sitesi Yön.Kur.Bşk. Erkin Yalçıner ve Genel Müdürü Ahmet Koçin' e de Lojistik köy projesinin ilk örneğini gerçekleştirdikleri için teşekkür ederek, desteklerinin devam edeceğini de açıkça belirmiştir.

sponsor alg 6sponsor alg 7sponsor alg 4
sponsor alg 1sponsor alg 2sponsor alg 3

ALG Psikoteknik

ALG Psikoteknik Cihazı
Türkiye'de en yaygın
kullanılan test cihazıdır.
Özel merkezlerde 94 adet
Bayilerimizde 46 adet
TSK da 68 adet
A.B.B. EGO 4 adet
tir.

%100 MİLLİ üretim,
%100 Türk sürücü
norm'u ile geliştirilmiş
tek cihazdır ve
Yeni yönetmeliğe
%100 uygun
Test cihazı dır.

facebook resim

Bu web sayfasının bütün hakları saklıdır.
İzinsiz kopyalanamaz. 2007 ©